حداکثر 5 پرونده ، هر اندازه 10 میلیون پشتیبانی می شود. خوب
Ecomach Imp & Exp Co., LTD 86-135-1076-5230 peter@ecomachcn.com
اخبار قیمت دریافت کنید
خانه - اخبار - ایستگاه شارژ جدید لاجیتک 3 در 1 می تواند به طور همزمان آیفون، اپل واچ و ایرپاد شما را شارژ کند.

ایستگاه شارژ جدید لاجیتک 3 در 1 می تواند به طور همزمان آیفون، اپل واچ و ایرپاد شما را شارژ کند.

June 6, 2021

خط پایین:لاجیتک کمی دیر وارد بازی شده است زیرا چندین برند دیگر در حال حاضر ایستگاه های شارژ چند دستگاهی را در بازار دارند.به عنوان مثال، Mophie، Belkin و Scosche حتی محصولات خود را در فروشگاه آنلاین اپل عرضه می کنند.با این حال، شناخت نام و شهرت لاجیتک می‌تواند به رقابت در میان خریدارانی که هنوز به شارژ بی‌سیم جهش نکرده‌اند، کمک کند.

اپل یک فرصت بزرگ را از دست دادلغو شدایستگاه شارژ AirPower آناین امر باعث شد تا در را برای سازندگان لوازم جانبی شخص ثالث باز بگذارند تا جایگزین های خود را بسازند و این دقیقاً همان چیزی است که در سال گذشته اتفاق افتاده است.

آخرین ایستگاه شارژ چند دستگاهی که از لوله پایین می‌آید، با حسن نیت ارائه می‌شودلاجیتکدر قالب یک جدیدداک شارژ بی سیم 3 در 1می تواند آیفون، ایرپاد و اپل واچ شما را به طور همزمان شارژ کند.برخلاف راه‌حل پیشنهادی اپل، پیشنهاد لاجیتک برای هر دستگاه در انبار شما یک نقطه مشخص دارد - ساعت روی یک بازو آویزان است، تلفن در یک گهواره قرار می‌گیرد و AirPods در کنار آن قرار دارد.

لاجیتک گفت این داک برای آیفون‌ها به‌خوبی تنظیم شده است تا توان شارژ سریع 7.5 وات را تامین کند، اما با دستگاه‌های غیر اپل و دارای Qi از شرکت‌هایی مانند سامسونگ، گوگل و ال‌جی و سایرین سازگار است.

Dock 3-in-1 Powered Logitech "به زودی" با MSRP 129.99 دلار عرضه می شود.این در طرح های رنگی گرافیت یا سفید انتخابی شما ارائه می شود.