حداکثر 5 پرونده ، هر اندازه 10 میلیون پشتیبانی می شود. خوب
Ecomach Imp & Exp Co., LTD 86-135-1076-5230 peter@ecomachcn.com
اخبار قیمت دریافت کنید
خانه - اخبار - آینده بی سیم؟ Reasonance تلویزیون بی سیم خود را در CES 2021 به نمایش گذاشت

آینده بی سیم؟ Reasonance تلویزیون بی سیم خود را در CES 2021 به نمایش گذاشت

March 24, 2022

آینده نگر:یکی از چیزهای زیادی که CES 2021 نشان داده است این است که فناوری تلویزیون با چه سرعتی در حال پیشرفت است، اما این تلویزیون ها هنوز باید به پریز وصل شوند.با این حال، یک شرکت می گوید که اولین "تلویزیون واقعا بی سیم" را دارد.بدون نیاز به کابل برق

تلویزیون بی سیمدلیلنمایشگاه CES 2021 هنوز یک نمونه اولیه است، اگرچه می‌تواند نگاهی اجمالی به آینده‌ای ارائه دهد که در آن دستگاه‌های بیشتری به صورت بی‌سیم بدون نیاز به لمس فیزیکی ایستگاه‌های شارژ تغذیه می‌شوند.

تلویزیون 40 اینچی با استفاده از "رزونانس مغناطیسی پیشرفته" که بر اساس تشدید مغناطیسی کلاسیک است، قدرت خود را دریافت می کند.به گفته این شرکت، این "عملکرد بالا در قدرت، کارایی، فاصله انتقال و آزادی طراحی" ارائه می دهد.

سیستم شارژ دارای فاصله انتقال 50 سانتی متری (حدود 20 اینچ) است و کاربران نگران عدم تراز و تغییر زاویه که باعث ایجاد مشکل می شود، نباشند.Reasonance می گوید که ادغام آن در دیوار یا مبلمان نیز بر راندمان انتقال تأثیر نمی گذارد.

در مقایسه با راه حل های بی سیم دیگر، فناوری Reasonance حدود 80 تا 90 درصد مقرون به صرفه تر است و با تلویزیون هایی که حداکثر 120 وات استفاده می کنند کار می کند.

تلویزیون ممکن است شبیه چیزی از یک برنامه علمی تخیلی دهه 50 به نظر برسد، اما Reasonance سیم پیچ گیرنده را در پنل پشتی فقط برای اهداف نمایشی قرار داده است.محصول نهایی آن را در داخل تلویزیون قرار می دهد.

تلاش‌های کمی برای ایجاد دستگاه‌های خانگی بی‌سیم مانند تلویزیون‌ها وجود داشت. سامسونگ قصد داشت یک تلویزیون واقعاً بی‌سیم را در CES 2020 به نمایش بگذارد اما آنها برنامه‌های خود را لغو کرده‌اند. همانطور که بعداً توضیح دادند، بهره‌وری انرژی توسط فناوری در این مرحله به دست آمده است. آنتون ویشنوسکی، بنیانگذار و مدیر عامل Reasonance می گوید: با فناوری ما، تلویزیون بی سیم واقعاً به واقعیت تبدیل می شود.

Reasonance می‌گوید که روی نمونه‌های اولیه دیگر کار می‌کند و اضافه می‌کند که انعطاف‌پذیری این فناوری --- کاربردهای دیگری از جمله وسایل نقلیه الکترونیکی دارد --- و مقرون به صرفه بودن آینده بی‌سیم را بیشتر به واقعیت تبدیل می‌کند.